Zapraszamy na PUOT EXPO 2013

29 kwiecień 2013, godz. 11:24

kategorie : PUOT EXPO 2013

Zapraszamy do kolejnej edycji wydarzenia fotograficznego rodem z Polanicy-Zdroju.

PUOT EXPO jest rozwinięciem wydarzenia, które odbyło się już trzykrotnie, czyli Ogólnopolskiego Konkursu na Fotoreportaż - Galeria na Puocie.

W tym roku, wraz ze zmianą wizerunku, zmieni się także formuła konkursu:

  • nie ma zadanej tematyki
  • cykl ma zawierać min. 5, a max. 16 zdjęć
  • są dwie kategorie konkursu:
    • kategoria główna - cykle o dowolnej tematyce - finałowe prace będą prezentowane na wystawie w Parku Zdrojowym
    • kategoria Polanica-Zdrój i okolice - cykle wykonane na terenie Polanicy-Zdroju i okolic - cykl prezentowany w Villi Polanica.

Na zwycięzcę GRAND PRIX czeka nagroda - 2 tysiące złotych! Ponadto każdy finalista otrzyma darmowy pobyt podczas otwarcia PUOT EXPO 2013 w Villi Polanica oraz pasek do aparatów fotograficznych ideaPIX.

Wyborem finałowych prac oraz GRAND PRIX zajmie się jury złożone z czołowych fotoreporterów w Polsce: Kuby Kamińskiego, członków agencji NAPO Images, czyli Ewę Meissner, Monikę Szewczyk, Filipa Ćwika, Adama Lacha, Piotra Małeckiego i Macieja Jeziorka, oraz fotoedytora  - Marka Kowalczyka.

Termin nadsyłania prac to 31 maja, 2013 r. godz. 20:00. 

8 czerwca 2013 r. o godzinie 18:00 w Galerii PUOT mieszczącej się w Parku Zdrojowym Polanicy-Zdroju zostanie uroczyście otwarta tegoroczna edycja PUOT EXPO przy udziale członków Jury. Po otwarciu wystawy głównej goście zaproszeni będą do Villi Polanica, gdzie zaprezentowany zostanie zwycięski cykl w kategorii Polanica-Zdrój i okolice. O godzinie 20:00 w Villi Polanica odbędzie się prelekcja członków NAPO Images na temat fotoreportażu.

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Zapraszamy!